Hakkımızda

Ortaokul yıllarında, okuldan uzak geçen bir senenin hediyesi olarak karanlık oda ile tanıştım. Çocuksu bir heves ve merak olarak başlayan fotoğrafçılık serüvenim,   kısa zamanda rötuşörlük ile de üniversite yıllarına kadar devam etti.

 

Ancak her zaman yüreğimizin sesine yanıt olmayan üniversite sınavı sonucu gıda üzerine aldığım eğitim ile hayatım farklı bir yola girdi. Üniversite sonrası bu alanda bir kariyere doğru yola çıkıp, işletme müdürlüğüne kadar ilerledim.  

 

Uzun yıllar sonra fotoğrafçılık tutkumun sesine kulak verip, kameramın başına tekrardan geçtim. Aynı heyecan ve hevesle dijital fotoğrafçılık ile kaldığım yerden devam ettim. O zamandan bu güne, pek çok ünlü isim ile çalışma fırsatı yakaladım. Özellikle moda, mimari, dergi, katalog ve stillife çekimlerinde kendimi her gün biraz daha geliştirip, özgün ve başarılı çalışmalara imza attım. 

 

Zaman içinde heyecanımı paylaşan ekibim ile reklam-tanıtım filmleri, TV program prodüksiyonları, digital art ve devamında görüntü yönetmenliği oradan da program ve reklam filmi yönetmenliğine kadar geniş bir yelpazede projelere imza atmaya  başladım. 

 

İlk günkü hevesim ve merakımla her gün yeni bir karede, fark oluşturan bir dokunuş ile çalışmalarıma devam ediyorum…